Uspjeh studenata Tehničkog fakulteta na Digitalnom inovacijskom inkubatoru

U zajedničkom timu sa studentima Ekonomskog fakulteta, studenti Tehničkog fakulteta osvojili su drugo mjesto na Digitalnom inovacijskom inkubatoru pod pokroviteljstvom Hrvatskog Telekoma

Podijeli:

Tromjesečna interdisciplinarna suradnja na spajanju tehničkih znanja i ekonomskih koncepata, timu Baas donijela je drugo mjesto na Digitalnom inovacijskom inkubatoru pod pokroviteljstvom Hrvatskog Telekoma. Tim je okupio troje studenata Tehničkog fakulteta u Rijeci (Davida Mustača, Valeriju Peša i Jana Želežnjaka) i troje studenata Ekonomskog fakulteta u Rijeci (Paulu Grabar, Denija Bedića i Dalibora Valkaja), koji su prezentirali rješenja projekta BaaS (Blockchain as a Service) s uslugom Security for Industrial IoT i ostvarili izvanredne rezultate. Ističući važnost sigurnosti podataka u današnje digitalno doba te prepoznavši ograničenja postojećih sigurnosnih rješenja, tim BaaS osmislio je inovativan proizvod te prezentirao na koji način blockchain tehnologija može poboljšati i unaprijediti sigurnost podataka.

Uspjeh studenata Tehničkog fakulteta rezultat je njihovog kontinuiranog učenja, kreativnosti i inovativnog pristupa, kao i sposobnosti prepoznavanja društvenih izazova te ponude njihovih praktičnih rješenja.

Aktualne novosti

ERASMUS+ info dan

10. ožujka 2026.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

10. ožujka 2026.

Natječaj za prikupljanje ponuda za zakup poslovnog prostora

9. ožujka 2026.

Održan kick off meeting projekta STRIVER

9. ožujka 2026.

Predavanje Maria Jurića ‘Desetljeće promjena u astronomiji: Legacy Survey of Space and Time i umjetna inteligencija’

9. ožujka 2026.

Natječaj za izbor i zaposlenje

6. ožujka 2026.

Predaja diplomskih radova 11.03.2026.

6. ožujka 2026.

Predaja završnih radova 10.03.2026.

6. ožujka 2026.

AITAC Structural Design Engineer (m/f) and Lead Engineer Machinery & Piping (m/f)

6. ožujka 2026.