Šahisti srebrni na STEM Games-ima

Podijeli:

Šahovska ekipa Fakulteta osvojila je 2. mjesto na studentskim susretima STEM Games, održanim u Umagu protekli tjedan. Ekipa je nastupila u sastavu (redoslijed po pločama i zamjenom): Sandro Šafar, Ivan Trošelj, Filip Arapović, Antonio Pavlović i Fran Krsto Pilić. Nakon 7 kola ekipa je osvojila 12 meč bodova s 5 pobjeda i 2 neriješena rezultata. Malo sportske sreće i koja sekunda više na šahovskom satu je nedostajalo za osvajanje naslova pobjednika. Ovime je nastavljen niz osvajanja medalja u šahu na ovom studentskom natjecanju jer su u zadnjih 5 godina osvojene 3 zlatne i 2 srebrne medalje. Bravo dečki i čestitke na velikoj borbi za šahovskom pločom !!!

ns.

Aktualne novosti

Natječaj za izbor i zaposlenje

3. lipnja 2026.

INA d.d. – Student na UNP terminalu (M/Ž)

1. lipnja 2026.

Terenska nastava iz Plinske tehnike: posjeta tehničkim sustavima KBC-a Rijeka-Sušak

1. lipnja 2026.

Pokretanje postupka ocjene doktorskog rada – Klea Elmazi

1. lipnja 2026.

Anketa: Vrednovanje nastave ak. god. 2025/2026 – ljetni semestar – od strane studentica i studenata

1. lipnja 2026.

Odbojkašice na pijesku zlatne

29. svibnja 2026.

APASLab osvojio treće mjesto na međunarodnom natjecanju UERC 2026 u okviru konferencije IJCB 2026

29. svibnja 2026.

Održana Erasmus+ aktivnost projekta SmAIle u Francuskoj

29. svibnja 2026.

Održan još jedan Job.Fair: Veliki interes studenata i maturanata za karijere u STEM području

28. svibnja 2026.