I šahistice srebrne na STEM-u

Podijeli:

Ekipa studentica Fakulteta koja je nastupila u šahu ponovila je uspjeh svojih muških kolega osvojivši 2. mjesto na ovom natjecanju. STEM Games natjecanje održalo se od 17. do 22. svibnja u Umagu, a samo natjecanje u šahu održano je u hotelu Pelegrin u Katoru. Studentice su na kraju bile izvrsne 2. i nastupile su u sastavu (redoslijed po pločama): Kristina Kos, Ema Pozderac, Tea Marinić i Sara Pavlović. U meču koji je odlučivao o medalji pobijedile su 3:1 i tako osvojile srebro. Čestitke cure na velikoj borbenosti i osvojenom srebru !!!

ns.

Aktualne novosti

Natječaj za izbor i zaposlenje

3. lipnja 2026.

INA d.d. – Student na UNP terminalu (M/Ž)

1. lipnja 2026.

Terenska nastava iz Plinske tehnike: posjeta tehničkim sustavima KBC-a Rijeka-Sušak

1. lipnja 2026.

Pokretanje postupka ocjene doktorskog rada – Klea Elmazi

1. lipnja 2026.

Anketa: Vrednovanje nastave ak. god. 2025/2026 – ljetni semestar – od strane studentica i studenata

1. lipnja 2026.

Odbojkašice na pijesku zlatne

29. svibnja 2026.

APASLab osvojio treće mjesto na međunarodnom natjecanju UERC 2026 u okviru konferencije IJCB 2026

29. svibnja 2026.

Održana Erasmus+ aktivnost projekta SmAIle u Francuskoj

29. svibnja 2026.

Održan još jedan Job.Fair: Veliki interes studenata i maturanata za karijere u STEM području

28. svibnja 2026.