YUFE Ideas Lab: Nova prilika za razvoj studentskih poduzetničkih ideja!

Podijeli:

Imate poslovnu ideju ili projekt koji želite podići na višu razinu? Pridružite se YUFE Ideas Lab-u, višemjesečnom inkubacijskom programu koji omogućava da, kombiniranjem virtualne i fizičke mobilnosti, svoju ideju pretvorite u stvarni start-up!

Program je namijenjen pojedincima ili timovima s YUFE sveučilišta, među njima i Sveučilišta u Rijeci, a odabrani će studenti/ce tijekom programa dobiti online individualno mentorstvo u razvoju svojih poduzetničkih ideja i iskustvo međunarodnog umrežavanja te će, potpuno besplatno, sudjelovati od 1.-5. lipnja 2026. godine na tjednu inovacija u Madridu.

Prijave su otvorene do 23. siječnja 2026. Napominjemo da je, pored prijave, potrebno popuniti obrazac s informacijama o poslovnoj ideji/projektu.

Online program počinje 11. veljače i traje do kraja svibnja, a najbolji timovi imat će priliku prezentirati svoje projekte na Demo danu tijekom posjeta Madridu u lipnju.

Prijavite se i razvijte svoje poduzetničke vještine uz podršku međunarodnih stručnjaka!

Više informacija o YUFE aktivnostima dostupno je na YUFE mrežnim stranicama.

Što o programu kažu riječki studenti koji su sudjelovali prošle godine, možete pročitati ovdje.

Aktualne novosti

Natječaj za izbor i zaposlenje

8. svibnja 2026.

Natječaj za izbor i zaposlenje

8. svibnja 2026.

Studentski izbori 2026.: Naputak o radu izbornih povjerenstava i sudjelovanju promatrača

7. svibnja 2026.

Seminar o društvenom angažmanu visokih učilišta

7. svibnja 2026.

Objavljen natječaj za obavljanje studentske stručne prakse u HNB-u 2026.

7. svibnja 2026.

Tehnički fakultet u Rijeci ugostio studente Medicinske tehnologije iz Ulma

5. svibnja 2026.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

5. svibnja 2026.

Gostujuće predavanje: “Mjerenje i ocjenjivanje buke vjetroelektrana u Hrvatskoj”

5. svibnja 2026.

Sklopljen Sporazum o suradnji – Spark Adriatic d.o.o.

4. svibnja 2026.