Terenska nastava na sajmu Green Energy Fair u Zagrebu

Podijeli:

U sklopu terenske nastave iz kolegija Energetska tranzicija u prometnom sektoru, studenti sveučilišnog diplomskog studija elektrotehnike Tehničkog fakulteta u Rijeci posjetili su u srijedu, 30. listopada 2025., sajam Green Energy Fair u Zagrebu (https://www.zg-gef.com/).

Tijekom posjeta studenti su imali priliku upoznati se s najnovijim tehnološkim trendovima iz područja obnovljivih izvora energije, električnih vozila i baterijskih sustava. Sajam je predstavljao izvanrednu priliku da studenti prodube svoja teorijska znanja i nadograde ih kroz uvid u praktične izazove energetske tranzicije.

Osim obilaska izlagača, studenti su sudjelovali i na panel raspravama stručnjaka te ostvarili kontakt s brojnim vodećim tvrtkama koje djeluju u području održive mobilnosti i zelene energetike.

Terenska nastava još je jednom potvrdila važnost povezivanja akademske zajednice s realnim sektorom te aktivnog uključivanja studenata u aktualne procese dekarbonizacije i energetske tranzicije.

Aktualne novosti

RITEH opet na postolju na B2Run utrci

12. lipnja 2026.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

12. lipnja 2026.

Upisi u prve godine sveučilišnih i stručnih prijediplomskih studija ak. god. 2026./2027.

10. lipnja 2026.

Gostujuće predavanje Infobip Ignite: “When Your Product Becomes a Conversation”

8. lipnja 2026.

Natječaj za izbor i zaposlenje

3. lipnja 2026.

INA d.d. – Student na UNP terminalu (M/Ž)

1. lipnja 2026.

Terenska nastava iz Plinske tehnike: posjeta tehničkim sustavima KBC-a Rijeka-Sušak

1. lipnja 2026.

Pokretanje postupka ocjene doktorskog rada – Klea Elmazi

1. lipnja 2026.

Anketa: Vrednovanje nastave ak. god. 2025/2026 – ljetni semestar – od strane studentica i studenata

1. lipnja 2026.