Tehnički fakultet pomeo konkurenciju u odbojci na pijesku

Podijeli:

Završio je i posljednji sport u ovoj akademskoj godini na prvenstvu Sveučilišta u Rijeci. U skladu s prethodno osvojenim medaljama, ni odbojka na pijesku nije zaostala u tome.

U konkurenciji studentica zlatne su Nada Hrvatin i Lidija Rajković, srebrne Leona Petrc i Eni Vunderlih i brončane Anja Mastrović i Sara Kauzlarić.

Kod studenata 1. mjesto osvojili su Michele Gerometta i Diego Maras i 3. mjesto Dominik Glavaš i Luka Rakovac.

Čestitke svima na izvrsnom nastupu i osvojenim medaljama. ns.

Aktualne novosti

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

25. lipnja 2026.

Otvoren natječaj Fonda SIZIF za 2026. godinu

25. lipnja 2026.

Savjetovanje o prijedlogu Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave

24. lipnja 2026.

Predstavljeni projekti KLIMAP i STRIVER za jačanje klimatske otpornosti

22. lipnja 2026.

Elixirr AI Academy

17. lipnja 2026.

Terenska nastava iz Opreme procesnih postrojenja: posjeta tvornici cementa Holcim-Koromačno

16. lipnja 2026.

JAVNI NATJEČAJ ZA PRODAJU RASHODOVANE OPREME

15. lipnja 2026.

Engage 2 Hackathon

15. lipnja 2026.

RITEH opet na postolju na B2Run utrci

12. lipnja 2026.