Sjajna plivačka ekipa Fakulteta osvojila 7 medalja

Podijeli:

Na prvenstvu Sveučilišta u plivanju, održanom protekli vikend na bazenu Kantrida, plivačka ekipa Fakulteta osvojila je sedam medalja. Sjajna i nepobjediva je bila studentica Mihaela Vještica koja je pobijedila u sve 4 discipline u kojima se odvijalo natjecanje. Četiri zlata osvojena su u utrkama na 50 metara leptir, leđno, prsno i slobodno i time je i ukupna pobjeda pripala Tehničkom fakultetu u konkurenciji studentica.

U konkurenciji studenata osvojili smo ukupno 3. mjesto. Toni Vuletić osvojio je srebrnu medalju u utrci leđnim stilom na 50 metara, Noa Kovačić je osvojio je brončane medalje u disciplinama leđno i slobodno plivanje, također na 50 metara, a za ekipu je nastupio i Donat Maričić.

Bravo svima na sjajnom nastupu i čestitke na osvojenim medaljama !

ns.

Aktualne novosti

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

25. lipnja 2026.

Otvoren natječaj Fonda SIZIF za 2026. godinu

25. lipnja 2026.

Savjetovanje o prijedlogu Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave

24. lipnja 2026.

Predstavljeni projekti KLIMAP i STRIVER za jačanje klimatske otpornosti

22. lipnja 2026.

Elixirr AI Academy

17. lipnja 2026.

Terenska nastava iz Opreme procesnih postrojenja: posjeta tvornici cementa Holcim-Koromačno

16. lipnja 2026.

JAVNI NATJEČAJ ZA PRODAJU RASHODOVANE OPREME

15. lipnja 2026.

Engage 2 Hackathon

15. lipnja 2026.

RITEH opet na postolju na B2Run utrci

12. lipnja 2026.