Savjetovanje o prijedlogu Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave

Javno savjetovanje provodi se u svrhu donošenja Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave. Pravilnikom o provedbi postupka jednostavne nabave uređuju se pravila, uvjeti i postupci jednostavne nabave robe, usluga i radova te provedba projektnih natječaja na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci na koje se ne primjenjuje Zakon o javnoj nabavi.

Podijeli:

Poštovani građani,

sukladno članku 11.   Zakona o pravu na pristup informacijama („Narodne novine“ broj 25/13, 85/15, 69/22) pozivamo Vas da sudjelujete u otvorenom savjetovanju u donošenju Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave Tehničkog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Tema savjetovanja je: donošenje Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave.

Opis savjetovanja: Javno savjetovanje provodi se u svrhu donošenja Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave. Pravilnikom o provedbi postupka jednostavne nabave uređuju se pravila, uvjeti i postupci jednostavne nabave robe, usluga i radova te provedba projektnih natječaja na Tehničkom fakultetu Sveučilišta u Rijeci na koje se ne primjenjuje Zakon o javnoj nabavi („Narodne novine”, broj 120/16, 114/22, 48/26 ).

Molimo zainteresiranu javnosti da sudjeluju u donošenju Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave, slanjem komentara i/ili primjedbi na e-mail adresu: nabava@riteh.uniri.hr.

Trajanje: 30 dana

Savjetovanje je otvoreno do: 24.07.2026.

Napomena: Nakon završetka savjetovanja objavit će se Izvješće o provedenom savjetovanju s javnošću, koje sadrži zaprimljene prijedloge i primjedbe te očitovanja s razlozima za neprihvaćanje pojedinih prijedloga i primjedbi.

PRILOZI:

Aktualne novosti

Predaja diplomskih radova 8. rujna 2026.

31. kolovoza 2026.

Predaja završnih radova 8. rujna 2026.

31. kolovoza 2026.

Tehnički fakultet u Rijeci partner na projektu STEMAFOR – znanjem i stručnom podrškom do kvalitetnijih STEM aktivnosti

28. kolovoza 2026.

Potpisan Sporazum o suradnji – JGL d.d.

26. kolovoza 2026.

Troškovi ispisa

26. kolovoza 2026.

Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo

25. kolovoza 2026.

Vetor Studio d.o.o. – studentski posao

25. kolovoza 2026.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

24. kolovoza 2026.

Natječaj Nagrade Zaklade Sveučilišta u Rijeci za 2025. kalendarsku godinu

24. kolovoza 2026.