Rukometašice srebrne

Podijeli:

Sjajan uspjeh postigla je rukometna ekipa studentica na prvenstvu Sveučilišta u Rijeci osvajanjem 2. mjesta.

Proteklog vikenda u dvorani “3. maj” održana je završnica prvenstva u rukometu i naše djevojke su ostvarile povijesni uspjeh za ženski rukomet na Fakultetu. Za ekipu su nastupile: Tea Brnobić, Dora Cindrić, Annika Marić, Barbara Pokrivač, Lucija Surać i Lana Vrbanus. Voditelji ekipe su bili Damir Kovačev i Mauro Makovac.

Malo nas je “pomazio” ždrijeb, djevojke su uložile veliki trud, igrale su bez zamjena i s igračicom manje u terenu, ali na kraju je srebro oko vrata. Bravo cure !!!

ns.

Aktualne novosti

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

25. lipnja 2026.

Otvoren natječaj Fonda SIZIF za 2026. godinu

25. lipnja 2026.

Savjetovanje o prijedlogu Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave

24. lipnja 2026.

Predstavljeni projekti KLIMAP i STRIVER za jačanje klimatske otpornosti

22. lipnja 2026.

Elixirr AI Academy

17. lipnja 2026.

Terenska nastava iz Opreme procesnih postrojenja: posjeta tvornici cementa Holcim-Koromačno

16. lipnja 2026.

JAVNI NATJEČAJ ZA PRODAJU RASHODOVANE OPREME

15. lipnja 2026.

Engage 2 Hackathon

15. lipnja 2026.

RITEH opet na postolju na B2Run utrci

12. lipnja 2026.