Rukometašice srebrne

Podijeli:

Sjajan uspjeh postigla je rukometna ekipa studentica na prvenstvu Sveučilišta u Rijeci osvajanjem 2. mjesta.

Proteklog vikenda u dvorani “3. maj” održana je završnica prvenstva u rukometu i naše djevojke su ostvarile povijesni uspjeh za ženski rukomet na Fakultetu. Za ekipu su nastupile: Tea Brnobić, Dora Cindrić, Annika Marić, Barbara Pokrivač, Lucija Surać i Lana Vrbanus. Voditelji ekipe su bili Damir Kovačev i Mauro Makovac.

Malo nas je “pomazio” ždrijeb, djevojke su uložile veliki trud, igrale su bez zamjena i s igračicom manje u terenu, ali na kraju je srebro oko vrata. Bravo cure !!!

ns.

Aktualne novosti

RITEH opet na postolju na B2Run utrci

12. lipnja 2026.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

12. lipnja 2026.

Upisi u prve godine sveučilišnih i stručnih prijediplomskih studija ak. god. 2026./2027.

10. lipnja 2026.

Gostujuće predavanje Infobip Ignite: “When Your Product Becomes a Conversation”

8. lipnja 2026.

Natječaj za izbor i zaposlenje

3. lipnja 2026.

INA d.d. – Student na UNP terminalu (M/Ž)

1. lipnja 2026.

Terenska nastava iz Plinske tehnike: posjeta tehničkim sustavima KBC-a Rijeka-Sušak

1. lipnja 2026.

Pokretanje postupka ocjene doktorskog rada – Klea Elmazi

1. lipnja 2026.

Anketa: Vrednovanje nastave ak. god. 2025/2026 – ljetni semestar – od strane studentica i studenata

1. lipnja 2026.