RITEH studenti na 24. Međunarodnoj veslačkoj regati u Portorožu

Dana 11. studenog petnaest studentica i studenata Tehničkog fakulteta napustilo je kišovitu Rijeku da bi sudjelovali na 24. Međunarodnoj veslačkoj regati u Portorožu, Slovenija.

Podijeli:

DSC02813.JPG

Dana 11. studenog petnaest studentica i studenata Tehničkog fakulteta napustilo je kišovitu Rijeku da bi sudjelovali na 24. Međunarodnoj veslačkoj regati u Portorožu, Slovenija. Vrijeme u Piranskom zaljevu je bilo idealno za održavanje regate; sunčano i bez vjetra. Autobusima su pristizale ekipe iz različitih zemalja.

Tehnički fakultet nastupio je s muškom ekipom, a ždrijeb joj nije bio naklonjen. U prvom ogledu favorizirani domaćini bili su uspješniji. Ekipa Pomorske škole iz Bakra nije bila bolje sreće, a Pomorski fakultet ove godine nije niti nastupio.

U natjecateljskom segmentu, domaće su ekipe tradicionalno postigle najveći uspjeh. Organizacija događaja bila je iznimno kvalitetna, što je doprinijelo pozitivnom raspoloženju svih sudionica i sudionika.

Regata je bila natjecateljski zanimljiva, a nije nedostajalo niti poziva za nadolazeća natjecanja. Veslači Riteh-a već sada se najavljuju drugačije rezultate na Riječkoj regati u svibnju 2024 godine gdje će izgledi biti ponovno na strani domaćina.

DSC02808 (1).JPG

Aktualne novosti

Komemoracija za prof. dr. sc. Vilku Obsieger

23. travnja 2025.

Obavijest o neodržavanju nastave

23. travnja 2025.

Sporazum o suradnji – Tehnička škola Sisak

23. travnja 2025.

Edukacije studenata kroz BEST akademske seminare

23. travnja 2025.

Student DIGI Award 2025

23. travnja 2025.

In memoriam Prof. dr. sc. Vilka Obsieger

23. travnja 2025.

Open Science Café: Otvoreno, pregledno, CRORISno

18. travnja 2025.

Postani volonter – Astronomsko društvo Višnjan

17. travnja 2025.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

17. travnja 2025.

Skip to content