RITEH na postolju na ovogodišnjoj B2Run utrci

U četvrtak 6. lipnja 2024. održana je utrka B2Run namijenjena zaposlenicima tvrtki i institucija, sa startom i ciljem na Gatu Karoline Riječke, ukupne duljine 5 km.

Podijeli:

Po sunčanom i toplom vremenu trčalo je 1536 natjecatelja iz 130 kompanija iz Rijeke i okolice, a boje Tehničkog fakulteta branilo je 8 trkačica i trkača: Boris Delač, Vedran Jurdana, Ivan Lovro Kovačić, Kristijan Lenac, Igor Lulić, Tea Marohnić, Tomislav Senčić i kapetanica Angela Bašić-Šiško.

Ove godine tim Tehničkog fakulteta je u kategoriji srednjih tvrtki zauzeo treće mjesto ukupno, a u pojedinačnoj kategoriji srednjih tvrtki za muškarce, odnosno žene, drugo mjesto osvojili su Tomislav Senčić i Angela Bašić-Šiško.

Tim će i dalje marljivo trenirati, raditi na brzini i izdržljivosti, a raduje se i uključivanju novih trkačica i trkača.

B2Run-Angela.jpg

B2Run-Sencic.jpg

Aktualne novosti

Doktorirao Marko Njirjak

10. travnja 2026.

Dr. sc. Vedran Medica-Viola održao nastupno predavanje

10. travnja 2026.

Poziv na Open Science Day 2026

10. travnja 2026.

Sporazum o suradnji – Aspirion d.o.o.

10. travnja 2026.

Doktorirao Dinko Đurđević

10. travnja 2026.

Natječaj za izbor i zaposlenje

10. travnja 2026.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

9. travnja 2026.

Natječaj za dodjelu stipendija Hrvatske narodne banke

9. travnja 2026.

Korak prema modernizaciji istraživanja: Potpisan ugovor za opremanje “mini pametne tvornice” na Tehničkom fakultetu u Rijeci

8. travnja 2026.