POZIV za sudjelovanje na panel-raspravi o ugroženosti reproduktivnih prava žena

Threats to reproductive rights in EU and Croatia – social and political divisions koju organiziraju Sveučilište u Rijeci i Centar za studije mira i konflikata, a koja će biti održana u petak 1. srpnja 2022. godine u 11 sati putem Zoom platforme [poveznica](https://us06web.zoom.us/j/83476887927?pw).

Podijeli:

S gostima Gionathanom Lo Mascolom, izv. prof. dr. sc. Antonijom Petričušić i Matejom Medlobi razgovarat će doc. dr. sc. Nebojša Zelić i doc. dr. sc. Zoran Grozdanov iz sveučilišnog Centra za studije mira i konflikata, a uvodno će se uime rektorice prof. dr. sc. Snježane Prijić-Samaržija obratiti prof. dr. sc. Sanja Barić te video-snimkom Predrag Fred Matić, hrvatski zastupnik u Europskom parlamentu, predlagatelj Rezolucije o stanju seksualnog i reproduktivnog zdravlja i prava u EU usvojene u lipnju 2021. godine.

Panel-rasprava provodi se kao jedna od aktivnosti projekta Podrška i provedba planova za rodnu ravnopravnost u akademskoj zajednici i istraživanjima – SPEAR, a radni jezik je engleski.

POZIV_panel-rasprava_ugrozenost reproduktivnih prava zena_010722.pdf

Panelists_info.pdf

Aktualne novosti

Gostujuće predavanje Infobip Ignite: “When Your Product Becomes a Conversation”

8. lipnja 2026.

Natječaj za izbor i zaposlenje

3. lipnja 2026.

INA d.d. – Student na UNP terminalu (M/Ž)

1. lipnja 2026.

Terenska nastava iz Plinske tehnike: posjeta tehničkim sustavima KBC-a Rijeka-Sušak

1. lipnja 2026.

Pokretanje postupka ocjene doktorskog rada – Klea Elmazi

1. lipnja 2026.

Anketa: Vrednovanje nastave ak. god. 2025/2026 – ljetni semestar – od strane studentica i studenata

1. lipnja 2026.

Odbojkašice na pijesku zlatne

29. svibnja 2026.

APASLab osvojio treće mjesto na međunarodnom natjecanju UERC 2026 u okviru konferencije IJCB 2026

29. svibnja 2026.

Održana Erasmus+ aktivnost projekta SmAIle u Francuskoj

29. svibnja 2026.