Posjeta studenata tvrtki CIMOS

U ponedjeljak 25. svibnja studenti diplomskih studija Tehničkog fakulteta koji u ljetnom semestru slušaju predmet „Mjerenje u proizvodnji“ su u okviru terenske nastave posjetili tvrtku CIMOS u Buzetu.

Podijeli:

Studenti su se upoznali s proizvodnim procesom tvrtke CIMOS a posebice s tlačnim lijevom, mehaničkom obradom te mjernim laboratorijem u kojem se obavlja umjeravanje mjerne opreme te ispitivanje za potrebe proizvodnje. Proizvodni program tvrtke CIMOS (www.cimos.eu) čini proizvodnja dijelova motora i sklopova, elemenata iz skupine sustava za kočenje, dijelovi karoserije te dijelovi mjenjača za renomirane svijetske proizvođače iz automobilske industrije.

Aktualne novosti

STEM(AJMO!) u travnju 2026.

31. ožujka 2026.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

31. ožujka 2026.

Postani volonter na Danima karijera

30. ožujka 2026.

Obrana doktorskog rada – Marko Njirjak, mag. ing. comp.

30. ožujka 2026.

Obrana doktorskog rada – Dinko Đurđević, mag. ing. oecoing.

30. ožujka 2026.

Pokretanje postupka ocjene doktorskog rada – Ervin Čeperić

30. ožujka 2026.

Pokretanje postupka ocjene doktorskog rada – Daniel Štifanić

30. ožujka 2026.

Crobotics #7201 osvojio treće mjesto na FIRST Robotics Competitionu u Chicagu

30. ožujka 2026.

Iskustvo zlata vrijedi: Poziv studentima s invaliditetom na prijavu za obavljanje stručne prakse u renomiranim kompanijama

27. ožujka 2026.