Održana edukacija nastavnika Srednje škole za elektrotehniku i računalstvo

Podijeli:

U ponedjeljak, 29.9.2025., a u okviru potpisanog Sporazuma o suradnji, u Laboratoriju za automatizaciju održan je prvi dio edukacije o radu s PLC uređajima nastavnika Srednje škole za elektrotehniku i računalstvo. Edukaciju je vodio v. asist. dr. sc. Tehničkog fakulteta Dominik Cikač, a sudionici su bili Antonio Lauš, Ivan Pavković, Ivan Vidaković i Vlado Vukušić.

Drugi dio edukacije planiran je za sljedeći ponedjeljak, 6.10.2025.

Aktualne novosti

Terenska nastava iz Opreme procesnih postrojenja: posjeta tvornici cementa Holcim-Koromačno

16. lipnja 2026.

JAVNI NATJEČAJ ZA PRODAJU RASHODOVANE OPREME

15. lipnja 2026.

Engage 2 Hackathon

15. lipnja 2026.

RITEH opet na postolju na B2Run utrci

12. lipnja 2026.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

12. lipnja 2026.

Upisi u prve godine sveučilišnih i stručnih prijediplomskih studija ak. god. 2026./2027.

10. lipnja 2026.

Gostujuće predavanje Infobip Ignite: “When Your Product Becomes a Conversation”

8. lipnja 2026.

Natječaj za izbor i zaposlenje

3. lipnja 2026.

INA d.d. – Student na UNP terminalu (M/Ž)

1. lipnja 2026.