Održana edukacija nastavnika Srednje škole za elektrotehniku i računalstvo

Podijeli:

U ponedjeljak, 29.9.2025., a u okviru potpisanog Sporazuma o suradnji, u Laboratoriju za automatizaciju održan je prvi dio edukacije o radu s PLC uređajima nastavnika Srednje škole za elektrotehniku i računalstvo. Edukaciju je vodio v. asist. dr. sc. Tehničkog fakulteta Dominik Cikač, a sudionici su bili Antonio Lauš, Ivan Pavković, Ivan Vidaković i Vlado Vukušić.

Drugi dio edukacije planiran je za sljedeći ponedjeljak, 6.10.2025.

Aktualne novosti

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

25. lipnja 2026.

Otvoren natječaj Fonda SIZIF za 2026. godinu

25. lipnja 2026.

Savjetovanje o prijedlogu Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave

24. lipnja 2026.

Predstavljeni projekti KLIMAP i STRIVER za jačanje klimatske otpornosti

22. lipnja 2026.

Elixirr AI Academy

17. lipnja 2026.

Terenska nastava iz Opreme procesnih postrojenja: posjeta tvornici cementa Holcim-Koromačno

16. lipnja 2026.

JAVNI NATJEČAJ ZA PRODAJU RASHODOVANE OPREME

15. lipnja 2026.

Engage 2 Hackathon

15. lipnja 2026.

RITEH opet na postolju na B2Run utrci

12. lipnja 2026.