Održan Green Energy Fair 2025 u Zagrebu

Podijeli:

Dvodnevni međunarodni sajam inovacija u području zelene energije, s naglaskom na fotonaponske sustave, elektromobilnost i baterijsku pohranu energije održan je 29. i 30. listopada u Zagrebu. Neki od istaknutih izlagača na Green Energy Fairu Zagreb 2025 bili su globalni lideri iz područja elektromobilnosti, poput Tesle, Rimac Grupe, BYD-a, Zeekra koji su predstavili najnovije električne automobile. Uz njih, kompanije poput Huaweija, Froniusa, Končara, Siemensa, Trina Solara i Schneider Electrica prikazale su napredna rješenja za solarne sustave, pohranu energije i pametne mreže, naglašavajući važnost obnovljivih izvora energije i energetske učinkovitosti u tranziciji prema zelenoj budućnosti. Posebno ističemo prisutnost RiTeh Racing Teama koji je predstavio svoj prvi električni bolid, naziva RRCe, snage motora od 80 kW i ubrzanja 0–100 km/h za 4,3 sekunde. 

Aktualne novosti

Terenska nastava iz Opreme procesnih postrojenja: posjeta tvornici cementa Holcim-Koromačno

16. lipnja 2026.

JAVNI NATJEČAJ ZA PRODAJU RASHODOVANE OPREME

15. lipnja 2026.

Engage 2 Hackathon

15. lipnja 2026.

RITEH opet na postolju na B2Run utrci

12. lipnja 2026.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

12. lipnja 2026.

Upisi u prve godine sveučilišnih i stručnih prijediplomskih studija ak. god. 2026./2027.

10. lipnja 2026.

Gostujuće predavanje Infobip Ignite: “When Your Product Becomes a Conversation”

8. lipnja 2026.

Natječaj za izbor i zaposlenje

3. lipnja 2026.

INA d.d. – Student na UNP terminalu (M/Ž)

1. lipnja 2026.