Odbojkaši na pijesku zlatni na STEM Gamesima 2025.

Podijeli:

Sjajni odbojkaši na pijesku Ivan Vuk, Luka Rakovac i Antonio Gerdević osvojili su zlatnu medalju na studentskim susretima STEM Games, održanim od 11.-16. svibnja 2025. godine u Umagu. Put do pobijede nije bio lagan, redom su padali FSB Zagreb u osmini finala rezultatom 2:1, FERIT Osijek u četvrtfinalu rezultatom 2:1, TVZ Zagreb u polufinalu opet s 2:1 i ETF Sarajevo u finalu rezultatom 2:0. Ipak, zbog sustava natjecanja u kojem je dozvoljen jedan poraz tijekom prethodnih eliminacijskih krugova („repasaž“) trebali smo odigrati veliko finale gdje smo prvo poraženi od TVZ Zagreb 2:1, a u superfinalu smo ih pobijedili 2:0 i na taj način osvojili konačno 1. mjesto i zlatnu medalju za RITEH.

U tim pobjedama bili su bodreni gromoglasnim navijanjem sjajnih navijača koji su zajedno s igračima proslavili osvajanje ovog turnira. Osim ekipnog uspjeha, Ivan Vuk je proglašen i najboljim igračem turnira. Čestitamo dečki !!!

Aktualne novosti

JAVNI NATJEČAJ ZA PRODAJU RASHODOVANE OPREME

15. lipnja 2026.

Engage 2 Hackathon

15. lipnja 2026.

RITEH opet na postolju na B2Run utrci

12. lipnja 2026.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

12. lipnja 2026.

Upisi u prve godine sveučilišnih i stručnih prijediplomskih studija ak. god. 2026./2027.

10. lipnja 2026.

Gostujuće predavanje Infobip Ignite: “When Your Product Becomes a Conversation”

8. lipnja 2026.

Natječaj za izbor i zaposlenje

3. lipnja 2026.

INA d.d. – Student na UNP terminalu (M/Ž)

1. lipnja 2026.

Terenska nastava iz Plinske tehnike: posjeta tehničkim sustavima KBC-a Rijeka-Sušak

1. lipnja 2026.