Odbojkaši brončani

Podijeli:

Na završnici prvenstva Sveučilišta u odbojci za studente, održanoj prošli vikend u sportskoj dvorani “3. maj”, odbojkaška ekipa Fakulteta osvojila je 3. mjesto. Iako smo na završnici nastupili znatno oslabljeni, u polufinalu smo pružili dobru igru i tek nakon velike borbe izgubili smo 2:1 u setovima. U borbi za 3. mjesto pobjeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje i sa sigurnih 2:0 u setovima osvojena je brončana medalja. Za ekipu su tijekom natjecanja nastupali Filip Božić, Karlo Bučić, Erion Dželili, Antonio Gerdević, Maksim Kiselev, Karlo Mavrinac, Rok Međimorec, Borna Svržnjak, Franko Žeželić i kapetan ekipe Dominik Broznić.

Bravo dečki i čestitke na osvojenoj bronci !

ns.

Aktualne novosti

Savjetovanje o prijedlogu Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave

24. lipnja 2026.

Predstavljeni projekti KLIMAP i STRIVER za jačanje klimatske otpornosti

22. lipnja 2026.

Elixirr AI Academy

17. lipnja 2026.

Terenska nastava iz Opreme procesnih postrojenja: posjeta tvornici cementa Holcim-Koromačno

16. lipnja 2026.

JAVNI NATJEČAJ ZA PRODAJU RASHODOVANE OPREME

15. lipnja 2026.

Engage 2 Hackathon

15. lipnja 2026.

RITEH opet na postolju na B2Run utrci

12. lipnja 2026.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

12. lipnja 2026.

Upisi u prve godine sveučilišnih i stručnih prijediplomskih studija ak. god. 2026./2027.

10. lipnja 2026.