Nastava iz kolegija Elektrotehnika – podjela u grupe

Nastava iz kolegija Elektrotehnika za studente strojarstva započinje s prvim predavanjem za grupu A1 u ponedjeljak 03.10. od 8-10 sati, a za grupu A2 u utorak 04.10. od 11-13 sati. Raspodjela studenata po grupama za predavanja istovjetna je onoj datoj pod linkom "Grupe iz kolegija Inženjerska grafika"

Aktualne novosti

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

25. lipnja 2026.

Otvoren natječaj Fonda SIZIF za 2026. godinu

25. lipnja 2026.

Savjetovanje o prijedlogu Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave

24. lipnja 2026.

Predstavljeni projekti KLIMAP i STRIVER za jačanje klimatske otpornosti

22. lipnja 2026.

Elixirr AI Academy

17. lipnja 2026.

Terenska nastava iz Opreme procesnih postrojenja: posjeta tvornici cementa Holcim-Koromačno

16. lipnja 2026.

JAVNI NATJEČAJ ZA PRODAJU RASHODOVANE OPREME

15. lipnja 2026.

Engage 2 Hackathon

15. lipnja 2026.

RITEH opet na postolju na B2Run utrci

12. lipnja 2026.