I odbojkašice brončane

Podijeli:

Na prvenstvu Sveučilišta u Rijeci u odbojci za studentice, ekipa Fakulteta osvojila je 3. mjesto. Završnica prvenstva, polufinala i susreti za medalju, održana je prošli vikend u sportskoj dvorani “3. maj” u Rijeci. U polufinalu smo izgubili od bolje ekipe rezultatom 2:0 u setovima, a isto tako smo mi bili bolja ekipa u susretu za 3. mjesto koje smo osvojili pobjedom 2:0 u setovima. Za ekipu su tijekom natjecanja nastupile Nora Aničić, Tihana Braut, Lucija Guščić, Nada Hrvatin, Sara Kauzlarić, Anja Mastrović, Lucija Ružić, Eni Vunderlih i kapetanica ekipe Lidija Rajković.

Bravo cure i čestitke na osvojenoj bronci !

Aktualne novosti

Savjetovanje o prijedlogu Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave

24. lipnja 2026.

Predstavljeni projekti KLIMAP i STRIVER za jačanje klimatske otpornosti

22. lipnja 2026.

Elixirr AI Academy

17. lipnja 2026.

Terenska nastava iz Opreme procesnih postrojenja: posjeta tvornici cementa Holcim-Koromačno

16. lipnja 2026.

JAVNI NATJEČAJ ZA PRODAJU RASHODOVANE OPREME

15. lipnja 2026.

Engage 2 Hackathon

15. lipnja 2026.

RITEH opet na postolju na B2Run utrci

12. lipnja 2026.

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

12. lipnja 2026.

Upisi u prve godine sveučilišnih i stručnih prijediplomskih studija ak. god. 2026./2027.

10. lipnja 2026.