I atletičari srebrni

Podijeli:

Na prvenstvu Sveučilišta u Rijeci u atletici održanom proteklog vikenda na stadiona Kantrida atletska ekipa Fakulteta osvojila je ekipno 2. mjesto i dvije pojedinačne medalje. Za ekipu su nastupili Marin Vidas koji je osvojio 1. mjesto u utrci na 100 metara i 2. mjesto u skoku u dalj, Damir Kovačev, David Lyons, Dominik Banić i Bruno Buršić. Čestitke svima na nastupu i doprinosu na ukupno drugom mjestu i posebno kolegi Marinu Vidasu na osvojenim medaljama.

Za nadati se je da ćemo dogodine biti brojniji i još bolji te da ćemo imati i ekipu studentica.

ns.

Aktualne novosti

Obavijest o ishodu natječajnog postupka

25. lipnja 2026.

Otvoren natječaj Fonda SIZIF za 2026. godinu

25. lipnja 2026.

Savjetovanje o prijedlogu Pravilnika o provedbi postupaka jednostavne nabave

24. lipnja 2026.

Predstavljeni projekti KLIMAP i STRIVER za jačanje klimatske otpornosti

22. lipnja 2026.

Elixirr AI Academy

17. lipnja 2026.

Terenska nastava iz Opreme procesnih postrojenja: posjeta tvornici cementa Holcim-Koromačno

16. lipnja 2026.

JAVNI NATJEČAJ ZA PRODAJU RASHODOVANE OPREME

15. lipnja 2026.

Engage 2 Hackathon

15. lipnja 2026.

RITEH opet na postolju na B2Run utrci

12. lipnja 2026.