Doktorandi Tehničkog fakulteta gostovali u emisiji „Gospodarstvo“ Medulin FM radio postaje

U utorak 11. veljače 2020. godine djelatnici i doktorandi Tehničkog Fakulteta Ivan Lorencin i Sandi Baressi Šegota gostovali su u emisiji „Gospodarstvo“ Medulin FM radio postaje (http://medulinfm.com/).

Podijeli:

U emisiji je predstavljen rad „On the Traveling Salesman Problem in Nautical Environments: an Evolutionary Computing Approach to Optimization of Tourist Route Paths in Medulin, Croatia“, izrađen u suradnji s profesorom Zlatanom Carom i profesorom Kazuhiro Ohkura sa sveučilišta u Hiroshimi, kao i ostale aktivnosti istraživačke skupine pod vodstvom profesora Zlatana Cara.

U sklopu gostovanja će, u narednim tjednima, biti održano predavanje u Medulinskom 3MC-u s ciljem predstavljanja područja rada istraživačke skupine (umjetna inteligencija, strojno učenje, evolucijsko računarstvo) i Tehničkog Fakulteta Sveučilišta u Rijeci široj publici. Planirana je i daljnja suradnja s općinom Medulin.

Novosti možete pratiti i na facebook stranici https://m.facebook.com/RitehAIandRobot/

Aktualne novosti

Terenska nastava studenata strojarstva u tvrtki Navis Consult d.o.o. / Kongsberg

22. siječnja 2026.

Dani otvorenih laboratorija 2026

22. siječnja 2026.

Održana prezentacija studijskih programa Tehničkog fakulteta u Gimnaziji Josipa Slavenskog u Čakovcu

21. siječnja 2026.

Poziv na predavanje ”Ljudska prava djece s teškoćama u razvoju i osoba s invaliditetom iz perspektive Pravobranitelja za osobe s invaliditetom”

19. siječnja 2026.

GFS – Facade Designer 

19. siječnja 2026.

UPISI kolegija ljetnog semestra ak.god. 2025./2026.

16. siječnja 2026.

STEM stipendije – rezultati – 2. krug

15. siječnja 2026.

Studentska praksa u Vertivu – HVAC Design Engineer

14. siječnja 2026.

Nastupno predavanje – v. asist. dr. sc. Franko Hržić

14. siječnja 2026.