Konferencija

Ri-Comp 2026

Očekuje te popodne ispunjeno vrhunskim predavanjima i panelima o stvarnoj primjeni umjetne inteligencije u razvoju softvera i poslovanju.

10. travnja 2026
13:00
 – 18:45

10. travnja 2026.
13:00 – 18:45
Tehnički fakultet, Sveučilište u Rijeci

Tema ovogodišnjeg događanja: Mladi i AI
Tko upravlja – ti ili AI?

Očekuje te popodne ispunjeno vrhunskim predavanjima i panelima o stvarnoj primjeni umjetne inteligencije u razvoju softvera i poslovanju:

Keynote:
Franko Hržić: Računarstvo u eri umjetne inteligencije – kako AI mijenja način na koji učimo, radimo i programiramo

Predavanja:

  • Span: Ivana Baćac – Developer Specialist – AI u razvoju: Perspektiva, alati i praksa
  • Infobip: Robert Cvjetković – Senior Software Engineer – Pragmatična primjena AI-ja: Iskustva iz stvarnog razvojnog tima
  • RITEH: Sandi Ljubić, Luka Batistić – AI i imerzivne tehnologije u visokom obrazovanju
  • AITAC: Ivan Tadić – IT Department Manager – Automatizacija poslovnih procesa pomoću umjetne inteligencije
  • Marin Mikulec, Karlo Jakopović – TBA
  • CROZ: Maja Vrsaljko – Software Engineer – TBA

Očekuju vas i dva panela posvećena stvarnim iskustvima iz inženjerske prakse i utjecaju AI-ja na karijere, svakodnevni rad i obrazovanje.

Bilo da si student ili samo znatiželjan – ovo je event koji ne želiš propustiti!

Podijeli događanje: